Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZEJ W SULĘCINIE

 

 

 

AKTUALNOŚCI:

"Spotkania biblioteczne" w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sulęcinie

Utworzono dnia 31.07.2019
,,Spotkania biblioteczne”   W okresie wakacyjnym uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy kontynuują ,,spotkania biblioteczne”, na świeżym powietrzu przy kontenerze kultury . W ramach zajęć poznajemy utwory o określonej tematyce np.  emocje, uczucia, ...
czytaj dalej na temat: "Spotkania biblioteczne" w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sulęcinie

Imieniny miesiąca w Środowskowym Domu Samopomocy w Sulęcinie

Utworzono dnia 31.07.2019

,,Imieniny Miesiąca”   Dnia 24.07.2019 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyła się uroczystość ,,Imieniny Miesiąca”. Przy poczęstunku, który wykonaliśmy w ramach zajęć kulinarnych świętowaliśmy przypadające w ostatnim czasie imieniny i urodziny 6...

czytaj dalej na temat: Imieniny miesiąca w Środowskowym Domu Samopomocy w Sulęcinie

Piknik w Santoku

Utworzono dnia 26.06.2019

W dniu 24.06.2019 r.  uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy  wraz z opiekunami oraz Dyrektorem Ośrodka Pomocy Społecznej  w Sulęcinie  wzięli udział w  I Pikniku Środowiskowych Domów Samopomocy woj. lubuskiego w Santoku. 

czytaj dalej na temat: Piknik w Santoku

Wake Up Kids - nie mogło nas zabraknąć!

Utworzono dnia 18.06.2019

 3 czerwca 2019 roku podczas festiwalu Wake Up Kids organizowanego przez Sulęciński Ośrodek Kultury, Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulęcinie przygotował stoisko, gdzie mieszkańcy, rodziny i osoby zainteresowane mogły uzyskać niezbędną pomoc oraz wszelkie informacje i materiały z zakresu pomocy społecznej, możliwości uzyskania szerokiego wachlarzu świadczeń, w tym świadczeń wychowawczych Rodzina 500+ na nowych zasadach, pomocy dla osób uzależnionych i ich rodzin. Informacji udzielali pracownicy socjalni, asystenci rodziny, pracownicy Działu Świadczeń Rodzinnych, profilaktyki społecznej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy.

czytaj dalej na temat: Wake Up Kids - nie mogło nas zabraknąć!

Integracyjny Dzień Dziecka w Grochowie – festyn jakich mało!

Utworzono dnia 18.06.2019

   Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca 2019 r. na placu przy Świetlicy Środowiskowej w Grochowie Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie odbył się festyn rodzinny, w którym udział wzięły dzieci z Grochowa, Trzemeszna Lubuskiego, Zarzynia i Wielowsi. Organizatorem integracyjnego festynu były Sołectwa i Rady Sołeckie w/w miejscowości, Świetlice Środowiskowe działające przy OPS w Sulęcinie z Grochowa, Trzemeszna Lub. i Zarzynia, Szkoła Podstawowa im. Polskich Strażaków oraz strażacy OSP z Trzemeszna Lub. W programie festynu znalazło się wiele konkurencji sportowych, zabaw i konkursów.

czytaj dalej na temat: Integracyjny Dzień Dziecka w Grochowie – festyn jakich mało!

Dzień Dziecka w Świetlicy Środowiskowej w Brzeźnie

Utworzono dnia 18.06.2019

    Radośnie i przy pięknej pogodzie świętowali swój dzień najmłodsi mieszkańcy Brzeźna. Dzięki współpracy i dobrej organizacji Sołtysa, Rady Sołeckiej oraz Świetlicy Środowiskowej w Brzeźnie działającej przy OPS w Sulęcinie, uczestnicy tego spotkania do dyspozycji mieli bogatą ofertę programową. Największym powodzeniem cieszyły się dmuchane zamki, wata cukrowa, formowanie zwierząt z baloników oraz malowanie toreb i twarzy. Organizatorzy postarali się, żeby każde dziecko otrzymało torbę pełną prezentów.

czytaj dalej na temat: Dzień Dziecka w Świetlicy Środowiskowej w Brzeźnie

Spotkanie informacyjne pt. "Fundusze dla organizacji pozarządowych na projekty na rzecz seniorów"

Utworzono dnia 13.06.2019

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam Państwa do udziału w spotkaniach informacyjnych pt. "Fundusze dla organizacji pozarządowych na projekty na rzecz seniorów" , które odbędą się 17 czerwca 2019 r. w Gorzowie Wielkopolskim oraz 18 czerwca 2019 r. w Zielonej...

czytaj dalej na temat: Spotkanie informacyjne pt. "Fundusze dla organizacji pozarządowych na projekty na rzecz seniorów"

W Dziennym Domu Senior+ świętowano Dzień Matki

Utworzono dnia 06.06.2019

W czwartek 30 maja 2019 r. pracownicy i uczestnicy Dziennego Domu Senior + działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Sulęcinie zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Matki. Uroczystość uświetnił koncert „Dla Ciebie Mamo” przy akompaniamencie Pani Eliany Bednarczyk. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie Andrzej Stefan Żelechowski.Seniorzy brali czynny udział w programie recytując wiersze o mamie. W ramach zajęć Dziennego Domu Senior + uczestnicy przygotowali wspaniałe wypieki, które dopełnił pyszny poczęstunek przy kawie. Spotkanie przebiegło we wzruszającej atmosferze, wspomnienia o mamach nie miały końca. Pojawiły się łzy wzruszenia.

czytaj dalej na temat: W Dziennym Domu Senior+ świętowano Dzień Matki

GALERIE:

My też jesteśmy artystami

My też jesteśmy artystami

Pożegnanie lata w ŚDS

Pożegnanie lata w ŚDS

Piknik ŚDS w Santoku

Piknik ŚDS w Santoku

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 139

W poprzednim tygodniu: 193

W tym miesiącu: 147

W poprzednim miesiącu: 674

Wszystkich: 15043